Červen 2011

Sarah 20.6 : Photos

28. června 2011 v 22:02 | © BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar
Sarah je tady nádherná, moc jí to sluší, docela dost jí závidím , vypadat jako ona tak si pískám .

Obdivuji jí za to všechno co kdy udělala, a ted její návrta na malé obrazovky potěšil spousty lidí , ty fotky jsou nádherné .


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
ZDROJ FOTOGRAFIÍ :

Buffy & Faith : Love The Way You Lie

28. června 2011 v 21:54 | © BuffynQa |  Videa z Buffy

Tak tohle video jsem si totálně zamilovala,jentak jsem si poustěla písničky na youtube a našla jsem tohle totálně nádherné video s Buffy a Faith . Docela dobře jsem i pochopila ten příběh , Faith tírá Buffy , ale potom se spřátelí , potom jí tírá znovu , ale kvůli Buffy se s ní Angel popere a Faith skočí z okna a zemře . Buffy je potom u ní v nemocnici a říká jí různé věci, je to nádhera, navíc tu písničku miluji , takže krása.
DOPORUČUJI
+ kdo má youtube, tak tento kanál má i jiná krásná videa, můžete zažádat o odběry , kdo se v tom nevyzná
hodím vám se odkaz či návod .

Zdroj / youtube.com / tvůj zdroj : www.btvsweb.blog.cz

Zítra bude mocnej den :)

28. června 2011 v 21:36 | © BuffynQa |  Actuall

Ahojky,
tak se sem zase dostávám abych něco málo napsala, za chvíli jsou dva měsíce prázdniny na což se strašně moc těším Navíc zítra máme jen pět hodin, potom si zajdu na oběd a pak rychle domů kde už na mě bude čekat máma která se vrátí z Anglie a bude pro mě mít nové oblečení, to si nějáké vezmu, upravím se a jdu se podívat se podívat na stužkování devátáků, zajímá mě to a navíc tam mám sestru a kluka , a spousty dalších kamarádů, no a potom až to skončí se jde okamitě na rozlučku devátáků, kde budu mimochodem i já a pár dalších , asi tak přes třicet lidí, budeme tam asi tak do půlnoci, no tak co více si přát ? Bude to dokonalost, potom vám sem napíšu jaké to bylo , ale s nimi je to vždycky nepředstavitelně dokonalé :)), takže už se nemohu dočkat .. Jinak blog mě stále baví, nebojte se :)) , ted jdu přidat nějáké videjko, či fotografie :)), asi tak pá .

Videt Btvs / Ats : Remember the name

26. června 2011 v 22:20 | © BuffynQa |  Videa z Buffy
Tohle video jsem našla u rodaw.blog.cz , pustila jsem si ho a hned mě něčím oslovilo . Mám strašně moc ráda takováhle vtipná videa, nejlepší je jak Angel tancuje a hned za ním Cordelie, Faiht, Ania , Buffy, Gilles a myslím že ještě někdo další tam tancoval , a o Buffy si nějsem moc jistá, ale jinak je videjko nádherné :)), ale docela dost krátké .


Actualls : 26.6. 2011

26. června 2011 v 22:13 | © BuffynQa |  Actuall

Ahojky ,
přišla jsem sem jenom na skok protože jdu za chvíli spát , zítra se popravdě do školy docela těším , protože se už neučíme to je ta první věc a zadruhé máme jen pět hodin protože nám vše až do vysvědčení odpadá, a potom už budou prázdniny . Na jednu stranu se strašně moc těším, nebude žádná škola , budu moct bejt na blogu , budu se moc chodit koupat , zažiju zábavu tam kam pojedu , poznám nové kamarády a tak .. jenže problém je ten proč se netěším že odchází devátáci, a v tam je můj kluk, zatím to není konec vztahu a doufám že ani nebude, snad se budeme moct výdat :)) , no uvidíme, protože se máme moc rádi . Ale těším se na novej ročník , postoupím do další třídy :)) takže paráda , do kolikáte ted půjdete vy ? Já jdu do sedmičky . Tam budu měsíc a sedm dní, a potom budu mít narozky a konečně se dostanu na mou standartu třinácti let :)) , no jo prcek říkáte si , ale já se chovám na víc než na dvanáct , a i tak vypadám .. teda aspon to všichni říkají . Mimochodem ta animace co tady je se vám zdá jednoduchá, ale dělala jsem se s ní asi dvacet minut, proč vysvětlím do komentů kdo bude chtít .
O prázdninách bych se hodně chtěla věnovat sama sobě, a trošičku na sobě zapracovat, přemýšlím nad tím že půjdu na hnědo , aspon přeliv na prázdniny .. třebas mi to máma povolí :)), ted jsem blond , ale to mi docela i vyhovuje ale prej by mi slušela kaštanově hnědá, tak za skoušku nic nedám protože si také myslím že by mi celkem dost slušela .
Kdyby něco, tak potom bych hodila fotku, fotky z prázdnin tu mimochodem také budou :)) .
Jinak se chci v blogu o prázdninách věnovat hlavně povídkám , grafice a fotkám :)), ale nejvíce těm povídkám protožě mě doopravdy chytli .. to je super že jenom pondělí - chlákání, utery - umejvaní lavic a flákání, středa - flákání, můžeme hrát hry a asi si vezmu i deky :D a potom ve čtvrtek - vízo :)) a jde se domů . Jinak ve středu , musím po škole rychle domů se připravit, moje ségra bude mít stužkování, chodí na stejnou školu co já ;)) tak se příjdu podívat jak na ní, tak na kámoše z devítky a na svého kluka, budu mít lokny , ale šaty si brát nebudu ;)) , protože nepotřebuji - jsem host , a navíc žádné ani nemám .. Jinak těd jsem si zamilovala písničku od Pink - Fucking perfect, budu na něj dělat video s tématikou Faith , Buffy, Angel a Spike :)) , prosím neznáte nějáký díl kde je Faith sama a potom díl kde je Faith s Angelem ? Prosím :)) a potom jak se jmenuje ten díl kde Buffy nachytá Faith se Spikem .. ??
Konec rozepisu děcka , tak zítra přidám aj fotky, pa.

Eliza Dushku : White Collar photos

25. června 2011 v 22:43 | © BuffynQa |  Faith Lehane/Eliza Dushku
Našla jsem pár krásných fotografií z Whitr Collar , je jich více ale já to doplním až později :)) , zatím tedy aspon nějáké no .
Eliza je tady neuvěřitelně dokonalá .

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj :


Máš skvělý blog Myško, díky moc :)).

Sarah Michelle Gellar : 20.5. 2011 photos

25. června 2011 v 22:28 | © BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar
Našla jsem pár nových , krásných fotek Sarah . Podepisovala se tam na nějáké dřevo , bude to asi nějáká významná deska s podpisy, jsem moc ráda že na ní může být i super člověk jako je Sarah . Byla krásně lehce nalíčená :)) a o těch dokonalách šatech ani raději nemluvě, dám to do newest photos in blog :)).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj fotek :


Buffy, Willow & Xander : Photos

22. června 2011 v 19:21 | © BuffynQa |  Fotky ze seriálu
Mám tady pro vás par doopravdy skvělejch fotek z Buffy, Xandera a Willow . Ta první je pro mě nová a je naprosto dokonalá , ta čtvrtá je skvělá jak tam jsou v tom pižámku :)) , fotky si užíjte a kopírujte je prosím jedině se zdrojem . Berte na vědomí že najít je , uložit a zpracovat mi dá doopravdy hodně práce , určitě více než vám udat ten zdroj, či dát komentář či ohodnocení hvězdiček k článku .

Návštěvnost blogu : 13.6 - 19.6

22. června 2011 v 11:06 | © BuffynQa |  Actuall
Navstevnost za minuly tyden (13.6. 2011 - 19.6. 2011) je:

Pondeli: 83
Utery: 67
Streda: 88
Ctvrtek: 62
Patek: 68
Sobota: 99
Nedele: 104

Celkem: 571

Moc pěkná návštěvnost, moc vám všem děkuji . Jsem ráda že jste mi věrní a líbí se vám tu .
Ted jsem ve škole a máme počítače , nejlepší s Eliškou :)) . Něco ještě možná přidám, ted jdu hrát Bubble trouble , zatím papa .

- Srdíčko v článku mám od monika-graphic.blog.cz -

Hot or not : Sarah Michelle Gellar photo

20. června 2011 v 21:23 | © BuffynQa |  Actuall
Zdravím všechny , mám tady výsledky minulého Hot or Not ? kde byla fotografie Xandera a Buffy .
Tato fotografie se zalíbila osmnácti hlasujícím lidem , a šesti lidem se naopak zrovna něják moc nelíbila .
Kdybych měla dělar průměr jako u fashion police, fotografie by dostala výslednou známku mezi dvojkou až trojkou , no asi ta dvoječka což je myslím super , ale ted jsme u jiné kategorie takže fotografie je HOT !
A ted tady pro vás mám nové Hot or Not ? A to tentokrát podle mě strašně krásnou fotografii Sarah Michelle Gellar v btvs hlavní postava Buffy Anne Summers , ten její úsměv je jedna veliká , takže pro mě na 1.00 HOT ! a co pro vás ? :))*.
Hot je líbí, a not je nelíbí ale to už asi všichni víte :)).