Srpen 2011

Ringer : Další úplně nové promo fotografie

31. srpna 2011 v 18:34 | © BuffynQa |  Ringer

Na webu smg-france se opěr oběvili úplně nové promo fotografie k Ringer . K té druhé nemám doopravdy co dodat, Sarah je na ní prostě božská . Moc se mi líbí to tričko, a její vlasy ikdyž jí mám raději s rovnými . Ale jinak je moc krásná .
Už se nemohu dočkat až bude 13.září, protože pak to teprve všechno propukne , a ted mám doopravdy hodně novinek ohledně Ringer, proto možná ještě něco přidám . Ale moc toho nečekejte, protože jak rozhpdně všichni ví tak zítra už začíná škola , těšíte se ??


Michelle Trachtenberg : Nádherná fotografie ♥

30. srpna 2011 v 23:00 | © BuffynQa |  Dawn Summers/Michelle Trachtenberg

Našla jsem jednu naprosto úžasnou fotografii Michelle Trachtenberg, a musím uznat že je to vážně kočka , vypasá to že byla v nějákém nákupní centru , a měla nádherný outfit , a strašně moc jí černá barva sluší . Dlouho jsem o ní nic moc nepřidávala, ale to se zase časem snad o dost extrémě změní :)) , chystám o ní i možný dessign , ale až za díl , chtěly byjste ??!!


Sarah Michelle G. - Ringer : NEW PROMO !

30. srpna 2011 v 22:50 | © BuffynQa |  Ringer
Na Francouzské stránce se oběvila nová krásná promo fotografie k Ringer . Strašně moc se mi líbí , a je vážně moc povedená . Sarah je prostě všude nádherná, jak jen to ona dělá ??!!

Návštěvnost blogu : 22.8. 2011 - 28.8. 2011

30. srpna 2011 v 21:26 | © BuffynQa |  Actuall

Pondeli: 67
Utery: 142
Streda: 112
Ctvrtek: 125
Patek: 102
Sobota: 100
Nedele: 84

Celkem: 732

Moc vám děkuji za návštěvnost blogu za minulý týden , moc se mi líbí . A všimla jsem si že kromě pondělí a neděle to přesáhlo přes stovku což jsem moc , a moc ráda a v pátek to bylo rovných sto lidí . Doufám že dáme někdy za týden i tisíc, ale já si myslím že ano protože je to už přes osmset lidí a to je teprve úterý. Jinak na Zličíně jsem si to super užila, a mám nové tílko . Poto ještě něco přidám . Jinak opět moc , a moc děkuji . Děkuji moc <3 .

Sarah Michelle G. : 2 + New promo pro seriál Ringer

30. srpna 2011 v 0:22 | © BuffynQa |  Ringer
Oběvili se opět dvě nové promo fotografie k připravovanému seriálu Ringer , Sarah samořřemě opět šokuje a je naprosto nádherná. Dle mého názoru je nádherná u bez make - upu , ale to si jenom já myslim . Doopravdy nádherné fotografie . Jinak oddělovač v tomto článku je mojí tvorby, zítra tedy vlastne už dneska jedu na Zličín se spolužačkou a další kamarádkou na Zličín, tak možná večer když příjde chut na grafiku přidám opět nějáká png srdíčka a oddělovače, chcete ? A jinak doufám že se vám tento oddělovač aspon maličičko líbí, je to o dost lehčí než jsem si myslela .

Moje Grafika : Sarah a Eliza

29. srpna 2011 v 23:59 | © BuffynQa |  Všechna moje grafika
Mám nějákou grafickou náladu a tak jsem vytvořila něco s Buffy ( Sarah ) a Faith ( Eliza ) , a bohužel to zase schytali vaše oči , a za to se jim moc omlouvám :D . Kdyby se někomu líbily ( jakože ne ) , tak je můžete použíat tak chcete, zdroj už je už proste na obrázku . Možná za chvíli přidám i nějáké své oddělovače, chcete ? Jinak kdyby někdo měl zájem moc ráda mu někdy udělám návod jak na tyto věci i na png srdce ( alias png hearts - ky ) :D .


Png srdce pro : Leachimleira.blog.cz

29. srpna 2011 v 23:17 | © BuffynQa |  Všechna moje grafika
Mám tady obědnané srdíčko pro http://leachimleira.blog.cz , promin za spoždění zlatíčko moje ale něják jem tu obědnávku úplně vypustila z hlavy, doufám že se ti líbí .Jestli chce někdo další odemě png srdíčko tak stačí říci, o článek níže je obědnávka . A já jdu ted opět zapnout photoshop a jdu na nějákou takzvaně free grafiku .

Obědnej si : Png srdce

29. srpna 2011 v 21:53 | © BuffynQa |  Všechna moje grafika
Png srdíčka si myslím že umím, a docela mě i baví je vyrábět . Vyděla jsem za poslední dobu spoustu obědnávek na png srdíčka a byli naprosto plné, grafici si stěžovali jak nemají čas dělat tolik srdíček ( to se jim pomalu ani nedivím ) a tak jsem se nazákladě tohoto zjištění rozhodla že budu dělat také png srdíčka na přání, ted jdu do sprchy a potom se vrátím . Budu doufat že si někdo obědná , kdo si obědná dneska tak obědnaná srdíčka budou ještě dnes na blogu cca. do 5 minut od obědnávky , což si myslím je docela dobré pokavad nějáké akutně potřebujete . Srdíčko u tohoto článku ( viz.nahoře ) je mojí tvorby, takže to berte jako takový vzor, co odemě můžete očekávat .

Chceš si odemě obědnat png srdíčko ? Super, budu moc ráda stačí když mi napišeš pár informací do komentáře.

1. Tvůj blog
2. S kým chceš png srdíčko ?
3. Velké, nebo malé ?
4. Nějáký nápis na něj ?
5. Počet srdíček ?
6. Souhlasíš s pravidlem : budeš dávat můj zdroj ?

To je asi tak všechno, a jak už jsem psala tak vám srdíčka udělam ještě dneska , něják mi nevadí s kým si obědnáte zda s nějákou celebritou, seriálem či anime . Je mi to doopravdy jedno - udělám vám ho s kýmkoliv a s čímkoliv klidně i s vaší fotografií .


Užívám si poslední dny prázdnin ..

29. srpna 2011 v 12:00 | © BuffynQa |  Actuall
Takže lásky , já se jdu připravit a doklidit si pokoj a jdu ven . Mám tam být sice až ve dvě , ale už v půl druhé mám být před barákém mé nejlepší kamarádky a také spolužačky a půjdeme potom za mojí partou . Protože jsme se už ty dva měsíce skoro neviděli tak už se naní moc těším , a v útery s ní možná pojedu vybrat jí boty, hadry a novej penál . Tyhle všechny věci já už samořřejmě že mám . Penál mám dakine nový a vybavený taky vším novým . Boty mám taky nový kotníčkový černý s růžovejma tkaničkama a oblečení mám modré kratasy, černé tílko a tak takže jsem spokojená, budu tu večer, papa .

Sarah M. Gellar : Behind the scenes

29. srpna 2011 v 11:45 | © BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar
Oběvili se nové fotografie které Sarah fotila , druhá a třetí fotografie pochází z rozhovoru se Sarah z kterého je udělané i video . Fotografie jsou nádherné, ale bohužel ta kvalita je totálně mizerná . No tak doufejme že se konečně oběví třebas i jako photoshoots v HQ kvalitě .