Září 2011

Sarah Michelle Gellar the grudge : Foto

30. září 2011 v 21:42 | © BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar

>> Našla jsem jednu nádhernou fotografii Sarah Michelle Gellar z filmu Grudge . Je na ní jako pacientka ,a ten její výraz mě naprosto rozsekal. Když se na fotografii zaměříte, vidíte za za Sarah nějákou mrtvou osobu, no spíše takového ducha . Napoprvé jsem se ho docela dost lekla . Jinak prominte že tu ted moc nejsem no .

CLICK !

Povídka Slayer diary 7.díl : Okamžik pravdy ( moment of truth )

27. září 2011 v 23:46 | © BuffynQa |  Slayer diary/Povídka
Buffy se zvedla z postele své mladší sestry, a beze slova odešla do koupelny . Podívala se na sebe bezsoucitně do zrcadla , v odrazu už neviděla tu silnou , jistou Buffy jako dřív . Popravdě viděla jen trosku s rozmazanou řasenkou po obličeji, narůstajícím se břichem a problémů až nad hlavu . " Musíš se vschopit Buffy , neukazuj že jsi slabá " , povídala si sama pro sebe . Svlékla si své krátké bílé šaty a vlezla si do sprchy . Kéž by všechna voda dokázala očistit Hříchy Buffy . Tato přemožitelka ví že kdyby to jen bylo něják možná o to dítě příjt tak už by tu dávno nebylo . Ten stres co se v ní míšil , zlobila se na Spika , na Dawn ale největší zlobu měla jen na sebe , kdyby si tak dávala větší pozor . No jo , ale kdyby . Buffy vylezla ze sprchy , a zabalila se do červeného ručníku , prohrábla si vlasy a odešla k sobě do pokoje . Bylo to jen přes chodbu, ale stejně pořád přemýšlela nad tím vším, nejspíše se zamyslela až moc protože najednou cítila silný náraz . Když Buffy skoro nahá otevřela oči, viděla nad sebou Spika , to jí tak ještě scházelo . Dawn šla jako na potvoru do svého pokoje a v chodbě zahlédla Buffy a Spika jak se spolu baví , rychle se schovala za jeden z větších panelů u dlouhých , hnědým , a velice zakroucených schodů v jejich domě a začala je nenápadně poslouchat .
" Co ti je sakra , jsi jako tělo bez duše " , zařval Spike na Buffy . Už tohle bylo pro Dawn velice neobviklé, aby Spike řval zrovna na ní , kdyby jen věděl že je otcem jejich dítěte, asi by se tolik nenaštval , to chce silnější slovo ale tak kdo ví .
Při tom všem si Buffy zapoměla držet ručník, a spadnul jí na zem . Stála před Spíkem nahá, a dá se říci že i před Dawn ikdyž o tom doopravdy neměla ani páru . Spikovi se zablýskali oči a sjížděl si Buffy rozžhaveným pohledem od zhora až dolů, doslova a jako napotvoru se zastavil u břicha . Nejdříve vyvalil oči , divně se zašklepil, nasadil tvrdácký postoj a škodolibě Buffy řekl . " Ale Buffy , nepřibral nám tu někdo , a já jsem si vždycky myslel že při zabíjení upírů člověk zhubne dost , ne " ? Buffy se najednou vyvalil slzy na tváři , byla přecitlivělá ale to tak v těhotenství bývá , a to zvláště v neplánovaném s ex upírem, ted člověkem s duší který se vyspal s její mladší sestrou . Najednou se začala Buffy vše rozmazávat, už nebyla tak nepřemožitelná jak se na první pohled zdála . Zatočila se jí hlava a potácela se , Spike si ale myslel že to Buffy bere jen jako srandu , a žertoval si vesele dále, a dále . A to už Dawn vážně nevydržela, její sestra am omdlívala zatím co on se jí vysmíval do obličeje ? Dawnie sebrala všechnu svou sílu a rychle se od panelu přesunula až na chodbičku k Buffy a Spikovi . Celá zadýchaná si dala vlasy pryč z obličeje, koukla se na Spika a snažila se dělat jakoby nic a zadržovat své slzy, možná že se stejnak vybrečí ale až pozdějí bez Spíka on by hned věděl oč jde , a o to nestála .
" Ty idiote, neřvi na ní " zařvala Dawn a zvedla Buffy ze země .
" Promin sluníčko, to byl jenom žertík , snad bys nežárlila ? " zašklebil se Spike .
" Nežárlím, ale ona je .. je "
" Dělej dořekni to at se můžeme vrátit k tomu co jsme načali včéra večer " .
" JE TĚHOTNÁ " .
" Co, tak to tomu darebákovy Angelovy gratuluji " .
" Ne Spiku , to dítě je tvoje " .Sarah in Rachel Ray show : video

27. září 2011 v 22:55 | © BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar

>> Sarah Michelle Gellar se oběvila v tv na pořadu Rachel Ray show . Naštěstí se pořídilo i moc hezké, ikdyž nekvalitní video . Těch pár prvních fotografií z Buffy the vampire slayer, jsou dokonalé , a hlavně ta s Angelem . No fuuuuha, Sarah urazila velkou cestu od Buffy Anne Summers, to je tedy pravda . Ale je pořád hrozně krásná, a hlavně přirozená . Všimli jste si jak má hozně vtipné odpovědi ? Já nevím kde ty hlášky furt bere, nemůžu z ní , a je prostě dokonalá .


Sarah Michelle Gellar : New photoshoots

26. září 2011 v 19:07 | © BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar
>> Sarah má opět nový photoshoot , toto nádherné dílo má na svědomí velice známý fotograf Adam Olszweski , je hrozně moc hezkej, a hlavně je moc moc možné že jste tuto fotografii už někde viděli , ale nebyla dělána do photoshotu . Fotografie je bohužel tak maximálně v MQ kvalitě ..? I to je na její kvalitu něják moc , ne . No ale jinak Sarah je tam hrozně božská, miluju ty její dlouhé vlásky .

>> + ted si jdu připravit do školy , a potom tu asi čekejte nějáké články , a možná i nějákou tu grafiku která tu už dost dlouho nebyla . Mám pro vás připravenou jednu moc moc krásnou fotečku Sarah z filmu grudge, Miluju Sarah .


KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM :
Eric Charmelo a Nicole Snyder : O 3.díle Ringer

25. září 2011 v 14:33 | © BuffynQa |  Ringer
>> Našla jsem jeden rozhovor kde se baví Eric Charmelo a Nicole Snyder o třetím díle Ringer . Je moc hezké a opět tomu docela porozumíte . Další videa která se oběví okamžitě doplním .

SMG in healt magazine : Interview + new photoshoot

22. září 2011 v 18:43 | © BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar
Ahoj , konečně jsme se dočkali HQ fotek Sarah Michelle Gellar z Healthy Life , a dokonce i rozhovoru . Pffff, ted je vážně spoustu novinek , moc nestíhám . Oběvil se k tomu i nový shoot který je hrozně moc hezký , SMG je prostě nádherná , a má nádherné oblečení . Rozhovor najdete ZDE , je sice v aj ale možná ho večer ještě přeložím do čj a dám ho sem , ale podle délky rozhovoru mi to dá docela dost zabrat no , kdyby mi někdo chtěl pomoci s překladem tak se prosím ozvěte do komentářů , popřípadně na e-mail budu moc moc ráda, a mohu vám za to klidně udělat nějákou reklamu na blogu .
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com
Zdroje // Fotografie : smg-france.net.
Rozhovor : health.com.


Nestíhám skoro nic , díky škole ..

21. září 2011 v 22:41 | © BuffynQa |  Actuall

Ahoj , tak abych se vám popravdě přiznala tak vůbec nic nestíhám , a blog už vůbec ne . Máme celkem dlouhé vyučování, a spoustu úkolů z matematiky . K tomu mám ještě zaracha na ven , ale zítra už bych jít snad ven mohla, no uvidíme . Dneska jsem po škole jela na ten zličín , a vy snad ani nevíte jak moc jsem spokojená . Koupila jsem si nové džíny v New yorker, ty které jsem si vždy přála ale nikdy neměli mojí velikost , vždycky jen mega velké a nebo extra malé . Potom nádherný šedý svetřík s knoflíčky od orsay , a potom pásek do těch kalhot takový pletený , a moc hezký v tescu no a ještě krásné takové krémové tílko rovněž v tescu . Dohromady jsem tam nechala něco kolem litru , tisícovky protože jsme ještě byli na nákupu jídla a tak jsem si pokoupila monstra, deli, nesquik a další dobroty . K večeri byli hranolky a smažený sýr, smažený hermelín , a krokety bylo to tak na výběr obvykle jíme doma zdravě a tohle byla výjmka, takže jsem moc ráda . Nestíhám , nestíhám ted musím jít spát ale přitom chci přidat novinky , článek na téma týdne a rozrecttu soutěž o nejlepší seriál, tak se moc moc pjosím ještě v menu hlašte . Novinek je ted o Sarah hrozně moc, a jinak ten nový dessign bude o jarnákách, jarních prázdninách které jsou něják tři dny ,no a já ted vůbec nevím s čím bude a musím si to ještě pořádně promyslet, ale ten tip co mám ted mi sedí dost dobře, no tak uvidíme jakého tipu a s čím bude . Takže já jdu už spát, jsem dost unavená , a v úterý zase na zumbě, a dneska ty nákupy no . Tak zítra celá do školy v novém se těším, jinak jsem se moc nepohodla s dvěma holkama ale už je to s nima zase ok , jsem za to moc moc ráda, tak se nádherně vyspinkejte a affs já vím že vás ted moc neobíhám, ale já zkrátka a dobře nemám čas a hiatus dlat nechci, ale o výkendu jedu k babičce, zítra se tu opět stavím až večer, a přidám nějáké novinky z Ringer, je jich hrozně moc . Tak dobjou noc, mám vás moc ráda, ale blog prostě není vše ne ? Doufejme že tu zítra budu , papa .


Sarah Michelle Gellar : Na obálce časopisu Tv a Satellite week

20. září 2011 v 22:18 | © BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar

>> Sarah Michelle Gellar se oběvila na obálce časopisu Tv a Satellite week a moc jí to tam sluší . V časopisu jsou nějáké články o Ringer , Buffy a mimo jiné i o glee ale tam by už nešlo o Sarah Michelle Gellar . Bohužel se oběvil jen scan obálky, a není zrovna moc kvalitní, no ale aspon něco . Můžeme aspon doufat že se oběví i scany z článků , ještě pohledám a uvidíme, co se dá najít . Na obálce je moc krásná, má nádherné a lehké líčení . Kopírujte pouze se zdrojem.


>> Mimochodem zítra je premiéra druhého dílu Ringer , našla jsem na ulož.to díly na stažení a tak vám sem zítra hodím odkaz na první a snad už i druhý díl , po škole jedu s mamkou koupit džíny pro mě , tak držte palečky at nějáké seženu , už jsem vážně ze všech vyrostla a v téhle zimě mi kratasy moc vhod nejsou no . Tak zatím se mějte , papa .SMG : Byla na natáčení Ringer s Charlotkou

20. září 2011 v 10:45 | © BuffynQa |  Ringer
>> Sarah Michelle Gellar se oběvila na natáčení seriálu Ringer společně se svojí dcerkou Charlotkou Grace Prinze která mimochodem včéra oslavila své druhé narozeniny , fotek je docela dost já přidávám jen pár a možná časem dodám galerii, ale ted jsem ve škole a nemám moc času to dodělat , ted máme němčinu , pak matiku , volno a pak dvě hodiny výtvarky , já chci domů . Tak papa . Mimochodem SMG byla moc moc dokonalá .
¨

Charlote Grace Prinze : Dnes slavý své 2. narozeniny

19. září 2011 v 22:39 | © BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar
>> Ahoj, naše milovaná Charlotka dnes slavý své narozeniny a to krásné dva roky,
a já bych jí moc ráda popřála za sebe i za celý svůj blog moho štěstí , zdraví , lásky a v budoucnu spoustu úspěchů což se jí mimochodem myslím že povede , když má tak skvělé rodiče jako je právě Sarah Michelle Gellar a Fredie Jr. Prinze . Zajímalo by mě zda měla nějákou oslavu , a jaképak dostala dárečky . Byla bych moc ráda kdyby se třebs oběvili nějáké fotografie z oslavy , ale to se podle mě stejnak nestane . Charlotka roste jen a jen do krásy, což je samořřejmě pochopitelné protože má doopravdy nádhernou maminku , a pohledného tátu .
Na osobnosti.cz nemá ješte charlotka životopis , žádná videa , projekty a fotek jen doopravdy strašně moc moc málo , ale já věřím že už brzy to tam bude mít nabouchané projekty a tak dále . Nemohu se už dočkat až bude Charlotka v nějákém filmu , třebas kdyby bylo něco opět na způsob Buffy, ale třebas jenom s Charlotkou a Sarah by tam hrála například její mámu a bralo by se to jako normální pokračování btvs takže osmá série a vejš ? Bylo by to podle mě super, ale bohužel nereálné . Tak já jdu spát, a at zase nezaspím dobjou noc .