Říjen 2011

Návštěvnost mého blogu (24.10. 2011 - 30.10. 2011)

31. října 2011 v 17:11 | © BuffynQa |  Actuall
Návstevnost za minulý týden (24.10. 2011 - 30.10. 2011) je:
Pondeli: 49
Utery: 47
Streda: 58
Ctvrtek: 59
Patek: 74
Sobota: 107
Nedele: 138

Celkem: 532

Můj komentář : Děkuji moc za mojí návštěvnost z tohoto týdne , velice mě potěšil zejména výsledek soboty, a neděle . Celkově to také dobře vyšlo , jsem opravdu nadšená . Takže děkuji velice všem co sem rádi chodí a líbí se jim tu .

Sarah Michelle Gellar Returns With "Ringer"

30. října 2011 v 19:42 | © BuffynQa |  Ringer
>> Našla jsem jedno moc hezké video kde Sarah s Ioanem mluví o roli Sarah Michelle Gellar která hraje Bridget a potom Siobhan , dvě naprosto stejné sestry . Hrozně jim to tam slušelo, zejména jí . Mluví dobře srozumitelně takže si myslím že by to pro vás neměl bžýt žádný problém, a co říkáte vy na toto video , slušelo jí to ?
>> Mrkněte se ještě na toto video, je velice zajímavé, a vtipné ZDE .


Free dessign 00.4

30. října 2011 v 17:51 | © BuffynQa |  Katalog dessignů
PLNÁ VELIKOST>> Dnes mě popadla chvilková krize grafiky a tak jsem se rozhodla udělat zase jeden volný dessign . Chci vám velmi poděkovat za ohlasy které byly k minulému free dessignu . Tento jsem udělala se Sarah Michelle Gellar a je takřka složený z modré a fialové barvičky, protože mě se hrozně moc zalíbila tato kombinace . Popravdě mi nepříjde zas až tak strašný, no posudte sami . Děkuji moc všem za komentáře, a ještě více tomu kdo o něj bude mít zájem . Chcete abych přidávala dále volné dessigny na stažení do katalogu dessingů ? A kýmpak byjste si přáli další free layoutek ? .

PRAVIDLA PRO VYUŽÍVÁNÍ DESSIGNU :
1. Nemaž můj zdroj z dessignu .
2. Dessign niják neupravuj a neber si z něj žádné části .
3. Pokavad budeš chtít nějáké doplnky, napiš si .
4. Dessign budeš mít nastaven na blogu aspon 5 dní .
5. Dessign ti nastavím já , a nebo ty pokavad budeš chtít .
DO KOMENTÁŘŮ :
1. Tvůj blog na kterém bude tento dessign nastaven.
2. Tvoje přezdívka na blogu .
3.Proč chceš právě tento dessign ?
4. Chceš nějáké bonusy ( např. Popisky, klikačku, oddělovače,png a další ) .
5. Souhlasíš s mími pravidli ?
Pokavad bys chtěl/a dessign na míru odemě obědnej si ho > zde , pokavad si napíšeš dnes bude ještě dnes, jinak termín je tak do dvou dnů .

Mé oddělovače 00.1

30. října 2011 v 16:20 | © BuffynQa |  Moje grafika
» Udělala jsem pár úplně obyčejných, barevných oddělovačů protože tu ještě žádné nemáme , docela mě baví ale ted nemám čas je něják " šperkovat " efekty , fotkami a tak dále .
» Můžete volně používat kam chcete ale vždy jen se zdrojem ©BuffynQa , líbí se vám aspon trošičku ?


Herci z btvs s pejsky / fotografie

30. října 2011 v 13:48 | © BuffynQa |  Jiné z btvs/ Ats
>> Už delší dobu pozoruji že herci ze seriálu Buffy the vampire slayer opravdu milují pejsky . No není také divu, protože skoro každý ho má v dnešní době doma . Vybrala jsem pár nejlepších fotografií a rozhodla jsem se že je dám sem, podle mě jsou velice povedené . Na fotografiích jsou / David Boreanaz , Sarah Michelle Gellar, Eliza Dushku , Alyson Hannigan a Charisma Carpenter . O Sarah je známo že má doma pejska Thora, stejně tak všechny ostatní herečky které jsem sem vypsala . Ti pejsci jsou hrozně moc roztomilý, bohužel jsem nenašla žádnou fotografii Michelle Trachtenberg , Emmy Caufield a Jamese Marsterse, tedy aspon žádnou takovou kde by byly se psem . Takže kdybyjste nějákou takovou našli, a byl na ní nějáký herec btvs kterého jsem tu ještě nevypsala s pejskem, tak rozhodně posílejte odkazy sem, nadchl vás nápad na můj článek ? Příjde mi to docela originální a neokoukané, oddělovač je mé tvorby, kopírovat se zdrojem prosím .

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Free dessign 00.3

30. října 2011 v 0:52 | © BuffynQa |  Katalog dessignů
Opět jsem se rozhodla udělat jeden ze svích dessignů, a tím tak přispět nějákým novám výplodem do katalogu pro vás . Nudila jsem se a k tomu jsem si jak si můžete všimnout stáhla pár nových brushů, a hlavně stylů do photoshopu . Mě osobně se velice líbí, a zato jsem velmi ráda . Dělala jsem se s ním přes tři hodiny, ikdyž spousta z vás řekne jak jednoduše asi vypadá . Mimochodem dělám samé s btvs, s kým byjste tu uvítali free layout odemě ? Ráda ho udělám . a ted už k věci .


PRAVIDLA PRO VYUŽÍVÁNÍ DESSIGNU :
1. Nemaž můj zdroj z dessignu .
2. Dessign niják neupravuj a neber si z něj žádné části .
3. Pokavad budeš chtít nějáké doplnky, napiš si .
4. Dessign budeš mít nastaven na blogu aspon 5 dní .
5. Dessign ti nastavím já , a nebo ty pokavad budeš chtít .


DO KOMENTÁŘŮ :
1. Tvůj blog na kterém bude tento dessign nastaven.
2. Tvoje přezdívka na blogu .
3.Proč chceš právě tento dessign ?
4. Chceš nějáké bonusy ( např. Popisky, klikačku, oddělovače,png a další ) .
5. Souhlasíš s mími pravidli ?


Pokavad bys chtěl/a dessign na míru odemě obědnej si ho > zde , pokavad si napíšeš dnes bude ještě dnes, jinak termín je tak do dvou dnů .

Ringer new promo poster with Siobhan

29. října 2011 v 16:39 | © BuffynQa |  Ringer
>> Opět se oběvil nový promo poster k Ringer , je se Siobhan a moc se mi líbí ten styl jak je udělaný, je krásný, nápaditý,originální prostě opět božský . Už se těším na další poster, ted jich je opravdu hodně že ?
>> A co na něj říkáte vy, líbí ?
>> + Máš rád/a můj blog a líbí se ti tu ? Tak pro něj prosím hlasuj ZDE .

imagebam.com

Fotka měsíce Listopad / Hlasování

29. října 2011 v 15:53 | © BuffynQa |  Fotka měsíce
>> Blíží se nám nový měsíc Listopad a to znamená také nové hlasování o fotku měsíce . Minule jste hlasovali mezi Angelem a Faith, a nebo Angelem a Buffy , a nakonec vyhrála fotografie Fangel s docela velikou přesilou . Tentokrát tu mám fotku Sarah ze svatby , a druhou z nějáké akce/ párty .Líbí se mi strašně moc na obouch dvouch fotografiích, takže já zatím doopravdy nevím jaké dám hlas já a myslím si že to bude i docela těžké pro vás, a tak se nechám překvapit .

Ringer in magazine Series mag

28. října 2011 v 22:57 | © BuffynQa |  Ringer
>> V magazínu Series mag se oběvila dvoustránka obsahující článek o Ringer + nová fotografie se Siobhan . Je to velmi hezky provedené, líbí se mi Bridget na té obálce . Nechápu proč tohle nemůžeme mít i v česku sakra . Kopírujte pouze se zdrojem prosím .

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Déšť je živel který nelze zastavit, ale lze se mu bránit

28. října 2011 v 19:28 | © BuffynQa |  Témata Týdne
Chtěli jste tu můj názor na téma týdne, a tak ho tu máte . Déšť jak nejlépe vyjádřit toto slovo , neboli živel přírody ? To je velice zamýšlející otázka . Pro mě je to z jedné strany něco krásného a osvobozujícího . Neznám krásnější pocit než když ti ty malé kapičky vody stékají po tváři . Na druhou stranu po Dešťi je pak všechno mokré, nedá se nikdy sedět a napříkla já dopadám tak že se mi totálně zvlní vlasy a to nenávidím . Po dešti bývá celkem často duha, a ta odnese lidský smutek z dlouhého deště a trošku je zase rozveselý . Skoro pokaždé když prší tak mám deštník doma, a naopak když neprší tak ho zase mám . Nevadí mi ta zima, ale nemám ráda když " leje jako z konve " a k tomu je ještě ten ošklivý, sychravý vítr . Další věc je líbání v dešti, když je váš přítel celý mokrý od Dešťě , a je mu zima ale i přesto vám velmi rád půjčí svou bundu a snaží se vás zahřát . Říká vám jak jste krásná, i přesto že máte zmoklé vlasy , rozmazaný make- up a nacucané kalhoty . Nejraději mám léto kdy se chodí v krátkém oblečení, protože miuji krátké oblečení . Ale ted v tomto počasí to nejde . Blíží se vánoce a doufám že budou bezdešťné protože pak je ten nádherný , bílý snih takový už ošklivý, a nepevný . Kdybych měla Déšť definovat jednou větou nebo slovním spojením asi bych napsala / řekla : Déšť je živel který nelze zastavit, ale lze se mu bránit . Komu se líbí mé psaní na téma týdne, stačí napsat opět do komentářů odběr a já vám budu vždy posílat odkazy na nový článek k dalšímu tématu týdne . Děkuji všem za případné komentáře, a vaše názory . Máte rádi Déšť ?