Listopad 2011

Vote for Sarah : Sexies woman of 2011 - Final Round

29. listopadu 2011 v 21:38 | © BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar
» Sarah Michelle Gellar byla oprávněně vybrána a zazařena do ankety pro Nejvíce sexy ženu roku 2011 . S ní soutěží ještě pár dalších žen jako jsou například Britney Spears, Taylor Swift a další .
» Když si tak uvědomím kdo s ní je v kategorii, tak si myslím že si Sarah opravdu zaslouží výtezství . Jak asi všichni víte, a pamatujete si tak už jednou tuhle " soutěž " vyhrála .
» Já jsem pro Sarah hlasovala , a všimla jsem si že se dá bohužel hlasovat jen jednou jedinkrát , ale zatím podle statistik vyhrává má už báječných 791 hlasů což je 47% , a zatím má naprosto nejvyšší počet hlasů , a já si myslím že už to má skoro vyhrané, ale proč jí také nepodpořit a nedat vědět na blog fanouškům jaký další úspěch Sarah dokázala , že ?
» Nezapomente, tímto podpoříte hlavně Sarah a jestliže vyhraje tak se to rozhodně dozví .

HLASUJTE ZDE


Sneak Peak Ringer 1×10 – “That’s What You Get for Trying to Kill Me“

28. listopadu 2011 v 23:00 | © BuffynQa |  Ringer
» Máme to konečně nějákou novinku ze seriálu Ringer, a to nový a opravdu velice zajímavý Sneak Peek
» Je to k dílu 1×10 - "That's What You Get for Trying to Kill Me" , bohužel si na tento díl budeme muset chvíli počkat .
» Vypadá to že Gemmu někdo unesl, ano pořád jí nenávidím ale to neznamená že jsem chtěla aby jí unesli , no nevadí :D .

Prosím o hlasování pro mě , také vám ráda vždy pomohu ♥

28. listopadu 2011 v 22:30 | © BuffynQa |  Actuall
Tak jsem zase tady, všechno už mám hotové ale o to v tomhletom článku ani tak nejde . Chtěla bych vás opravdu velmi poprosit zda byjste mi nedali pokavad vám to ještě jde hlas ZDE pro úžasný vánoční díl Himym - How Lily stole christmas a potom ještě pokavad by vám to nevadilo tak hlas pro mě ZDE , tam jde o fotku týdne a já jsem se tam přihlásila s jednou naprosto dokonalost fotkou Elizabeth kde se nádhrně usmívá . Budu velmi ráda za každý váš hlas , napište mi do komentářů i všechny své odkazy na hlasování, no dobrá překousnu možná i " ozdobičky " a oplatím vám to všechno . Děkuji všem co mě chtějí podpořit .
Avatar s Maritzou jsem vyhrála v Bleskové soutěži která se konala u slayer-vampire .

Gaby Espino : Photoshoot 00.1

28. listopadu 2011 v 19:17 | © BuffynQa |  Gaby Espino / Mariana Montielová
» Ráda bych vás uvítala v nové rubrice která je věnovaná další naprosto dokonalé herečce Gaby Espino .
» Můžete jí znát např. ze seriálů Pravá tvář vášně,a nebo z v náručí dábla v ptv si zahrála po boku Elizabeth a Maritzy .
» Přidávám do její rubriky první photoshoot kde je naprosto nádherná, ale to ona je vždycky .
» Hrozně moc se mi líbí ty její bílo červené šaty, líčení a naprosto úžasné vlásky . Ty nádherný botičky .
» Věřím, a nebo spíše doufám že si Gaby oblíbíte stejně tak jako já , a stejně tak jako jste si oblíbily Elizabeth a Maritzu .
» A chci vás velmi poprosit abyjste hlasovali pro mě a pro Elizabeth ZDE , ráda oplatím pokavad mi dáte hlas napiště .


Dobrou noc, a úspěšný víkend ♥

27. listopadu 2011 v 22:58 | © BuffynQa |  Actuall
Děcka, tak dobrou noc já se jdu ještě kouknout na finále Česko slovensko má talent . Vůbec nevím kdo by to mohl vyhrát, ale podle mě vždy nejde jen o to kdo vyhraje a kdo ne stejnak budou ty dobří také slavní . Zítra máme šest hodin, pak bych ráda šla ven . Máme tělák musím si ho jít ještě připravit, se mi nehce . Až příjdu domů skouknu Marinu, potom si dostáhnu Eliso, vrat se ! pokavad jí nestihnu a potom bych se sem mohla večer na chvíli stavit a přidat nějáké novinky, návštěvnost , hm ?
Doufám že ten týden uteče, dneska jsem aspon dostala tedy zelený svetřík přes hlavu jako takový dárek předem , ještě vím že dostanu mobil LG kp 501, další svetřík,řasenku one by one a další dárky . Ale nejvíce se už těším na ten mobil, už jsem ho měla i v ruce a byl zapnutej no to dá vlastně rozum když jsem si ho i sama vybírala na Andělu . Já miluju svetříky přes hlavu , jednobarevný jednoduchý svetříky přes hlavu ♥ . No nic, jdu spát mám vás velmi ráda přežíjte výkend ve zdravý, papa .

Hot or Not : #00.3

27. listopadu 2011 v 21:09 | © BuffynQa |  Hot or Not
» Máme tu stále více a více blížící se konec měsíce Listopad a proto jsem se rozhodla udělat nové Hot or Not .
» V minulém hlasování jste rozhodli že fotografie je jednoznačně hot, bylo to třicet ku devíti hlasům a tentokrát ?
» Tentokrát jsem vybrala fotku Sarah když navštívila disney land a vyfotila se s jedním z trpaslíků , podle mě jí to slušelo .
» Já za sebe dávám Hot, a co vy bude to Hot a nebo totálně not ?


Maritza Rodriguez : 0.10

27. listopadu 2011 v 18:02 | © BuffynQa |  Maritza Rodriguez / Sara Andráde
» Oběvily se dvě pro mě dosud neznáme fotografie ( photoshoot ) Maritzy . Bohužel nevím z jakého jsou roku ale tady jí můžete vidět s dlouhými, rovnými blond vlasy což jí mimochodem podle mě také velmi sluší . Líbí se mi ty její šaty a spodní prádlo . Byla nádherně nalíčená , a o těch naprosto luxusně rovních vlasech snad ani nemluvě . Co více k tomu dodat .


Podpoříš nejlepší vánoční díl ? ♥

27. listopadu 2011 v 15:58 | © BuffynQa |  Actuall
» Ahoj, prominte že se vám ozývám až ted , ale ráno jsem si dělala úkoly a potom chvíli hrála simíky . Dopoledne jsem si jela pro nové boty , vybrala jsem si nádherné kotníkové modré semišky a potom jsem ještě zašla do Takka se podívat , mamka mi tam koupila krémový svetřík na knoflíčky , a potom jeden zelený svetřík přes hlavu . Ten zelenej je naprosto boží . Ten první mi nechá až pod stromeček, a druhý mi dala už ted takže si ten zelený beru zítra do školy, líbí ?
» A ted k další věci, dneska žádné novinky o Sarah nejsou takže se spíše pokusím konečně napsat další díl povídky .
» No a ted ta hlavni věc . Jsem v soutěži o nejlepší vánoční díl a já jsem si vybrala Himym - How Lily stole christmas , bohužel jsem zjistila až ted že začalo druhé kolo, a proto vás velmi prosím o podporu a hlasy . Je to opravdu skvělý díl , pokavad mi dáte hlas nebojte se mi to napsat třebas sem do komentářů , velmi ráda vám to oplatím kdekoliv budete jen chtít . HLASUJTE ZDE .

Soutěž o nejlepší herečku : FINÁLE

26. listopadu 2011 v 19:32 | © BuffynQa |  Velké soutěže
Tak si myslím, že je ten správný čas udělat finále soutěže o nejlepší herečku z Buffy the vampire slayer . Bohužel nás ve druhém kole musela opustit herečka Sarah Michelle Gellar, protože měla nejméně hlasů což je opravdu veliká škoda . No ale ted k věci, jde o finále takže doufám že zaberete . Přeji to oboum dvoum herečkám, a opravdu nad tím bloumám už dlouho komu z těch dvouch dám hlas zda Elise nebo Alyson, takže dám hlas tomu kdo si napíše dříve , no . Hodně štěstí .

CELÉM ČLÁNKU NAJDETE FOTO, ÚDAJE + HLASOVÁNÍ

Maritza Rodriguez : Photoshoot 00.9

26. listopadu 2011 v 11:15 | © BuffynQa |  Maritza Rodriguez / Sara Andráde
» Našla jsem další nádherný photoshoot Maritzy, tentokrát jde opět o promo ze seriálu Pravá tvář vášně .
» Hrozně se mi tu líbí její oblečení, zejména ty boty . A už jsem se rozhodla, nejvíce jí to sluší jako krátkovlasá zrzka .
» Můžete si všimnou že v ptv nosila oblečení na jeden a ten samí, ale zato úchvatní způsob Šaty s velkým páskem a jehly .
» Jsem s Maritzou už v novém , a to druhém kole sonc tak budu ráda když nás podpoříte ZDE .