Červenec 2012

Návštěvnost blogu za minulý týden (23.7. 2012 - 29.7. 2012)

31. července 2012 v 22:59 | BuffynQa |  Actuall

promiňte za mou menší neaktivitu ale novinky o Sarah teď momentálně nejsou. Co se týče návštěvnosti za minulý týden tak mě opravdu potěšila, jste skvělý moc vám děkuji . Mimochodem už jen pár návštěv a blog bude mít celkem 30 100 návstěv, což je úžasné . Jinak chystám pro vás pár změn a překvapení :-) .


Návštěvnost za minulý týden (23.7. 2012 - 29.7. 2012) je:

Pondeli: 106
Utery: 119
Streda: 87
Ctvrtek: 60
Patek: 61
Sobota: 42
Nedele: 40

Celkem: 515

26.07 - Sarah heads to the doctor's office for a routine checkup, LA

27. července 2012 v 23:24 | BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar

» Konečně je více novinek! Sarah byla včéra viděna když šla k doktorovi na těhotenské vyšetření v Los Angeles .
» Strašně jí to slušelo, líbí se mi ten její zapletený cop na stranu, světlé džíny, černé sáčko a k tomu skvěle doplňující klobouček .
» V galerii najdete více fotografií, užíjte si je. Jinak dnes jsem konečně nakódovala horní menu v dessignu (Gallery,Updates, Sarah a Fb) , s popisky prosím chvíli strpení, ale už se na nich pracuje :-) !
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Links :

25.07 Sarah leaving Trader Joe’s, Los Angeles

26. července 2012 v 16:58 | BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar

» Sarah byla včéra viděna zrovna když odcházela z nákupního centra Trader Joe's v Los Angeles .
» Musím uznat že jí to opravdu moc slušelo . Opět zvolila volnější halenku, tmavé džíny a sluneční brýle . Má úžasný mobil, hlavně ty kamínky na obalu .
» Sarah krásně roste bříško, už se těším až se chlapeček narodí ! :-) .
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery links :

Dnes slaví své 43.narozeniny Rick Fox !

24. července 2012 v 17:04 | BuffynQa |  Actuall
» Dnes 24.7 slaví své 43.narozeniny herec, basketbalista a zároveň přítel úžasné herečky Elizi Dushku kterou zná skoro každý hlavně z Btvs .
» Já mu tímto přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky, peněž, úspěchů a hlavně ještě štastný vztah s Elizou .
» Věřím, že Rick Fox své narozeniny patřičně oslaví, doufám že se dožije ještě spousty let. Myslím si že jeho věk na něj odpovídá :-) .

Hot or Not | 0.11

24. července 2012 v 14:58 | BuffynQa |  Hot or Not
» Novinky o Sarah nejsou a s aktivitou pokulhávat nechci tak jsem se rozhodla že je na čase přidat nové Hot or Not .
» Jelikož teď Sarah čeká chlapečka, rozhodla jsem se že by se hodila fotografie s malou Charlotte z photoshootu který naprosto zbožňuji a co vy ?
» Minulé hlasování fotografie Sarah s Hadem dopadlo jako Hot, gratuluji .Nový dessign blogu od wineas.blog.cz

23. července 2012 v 23:39 | BuffynQa |  Actuall

» Vím, asi mě za chvíli začnete nenávidět za to jak často měním layouty, ale já prostě cítila že potřebuji něco letnějšího .

» úžasná Lizzie z blogu wineas.blog.cz mi dessign udělala a musím uznat že je vážně špičkový, strašně se mi líbí a je to styl který tu na blogu ještě nastaven nebyl !

» Doufám, že se líbí i vám protože tento tu doopravdy bude až do konce prázdnin. Budu ráda za každý komentář a Lizzie ještě jednou velice děkuji !

» Mimochodem moje úžasná Katie mi upravila rohy u fotografie u tohoto článku, něják mi blbne photoshop ale zítra už to dám dokupy :-) .

» Popisky, upravené menu a nakódovaný fb, twitter, updates a td. bude zítra ;-)


Dnes slaví své 30.narozeniny Paul Wesley !

23. července 2012 v 19:07 | BuffynQa |  Actuall


» Vím, že blog je o Sarah takže tento článek je trochu zcestný, ale cítím potřebu ho napsat .

» Proč? protože dnes slaví své 30. narozeniny úžasný herec Paul Wesley, známý hlavně z Upířích deníků kde hraje Stefana Salvatora . Mám ho opravdu ráda, svojí roli hraje skvostně a dle mého názoru je na svůj věk stále velice sexy .

» Takže všechno nejlepší, hodně úspěchů, lásky a štěstí Paule . Jsem si jistá že to se svojí manželkou a přáteli náležitě oslaví . Ráda bych aby se objevily nějáké fotografie, pokud by tedy podnikal větší akci, ale třebas se rozhodně pro oslavu jen v kruhu rodiny a blízských přátel :-) .

Teen Choice Awards 2012 - výsledky

23. července 2012 v 15:01 | BuffynQa |  Actuall

» Dnes časně ráno (2:00-4:00) jsem se dívala online na stanici Fox kde běžel Ten Choice Awards . Čekala jsem že se dostaví Sarah, protože byla nominována v kategorii Tv show - Drama s Ringerem . Vyhrálo Pretty Little Liars což určitě mnoha z vás potěšilo . Sarah jsem na akci vůbec nezahlédla, je mi tedy jasné že se nedostavila ale já se nedivím, vzhledem k jejímu těhotenství :-) .

» I přes to jsem ale měla důvod k radosti . V kategorii Tv show Sci-Fi/Fantasy zvítězili na plné čáře upíří deníky, což mě hodně potěšilo . Všem to neskůtečně slušelo, hlavně Paulovi (Stefan) kterého mám tak ráda .

» Byla to skvělá show, a ikdyž se mi zavírali oči, nelituji toho že jsem si tu na to počkala . Doufejme že přístí rok se Sarah dostaví , tedy pokud bude nominována :-).

» Celý seznam výherců v kategoriích najdete zde .

Sarah Michelle Gellar čeká chlapečka !

18. července 2012 v 17:57 | BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar» Všichni jsme byli zvědaví jestli Sarah čeká chlapečka a nebo druhou dceru . Star Magazín odpověděl .
» Podle časopisu, Sarah čeká chlapce! Sarah tajně doufala že to bude chlapec, řekl zdroj časopisu .
» Uvědomila si že není nejmladší, a toto bude právě její poslední dítě a je velice štastná že bude mít tu možnost vychovávat néjen holčičku, ale i chlapce a zkusí si obojí .
» Také její manžel Freddie je více než nadšený. Je štastný že Sarah čeká kluka a už se těší až ho naučí hrát fotbal, podle mě je to kouzelné a jsem taktéž ráda že tentokrát budou mít chlapečka :-) .
Článek jsem si překládala sama, zdroj informace zde .

Galerie blogu - Nový dessign !

17. července 2012 v 23:26 | BuffynQa |  Actuall


» Když jsem nedávno nastavila nový dessign na tento blog, nedalo se zapomenout ani na galerii na kterou byl dnes nastaven nový vzhled a tentokrát konečně se Sarah, má ho na svědomí adminka z blogu wild-ones.blog.cz moc ti děkuji .
» Vybrala jsem modrou barvu a fotografii z Golden globe awards . Na začátku stránky najdete standartně i odkazy na složky (photoshoots, candids a td. ) , v dessignu na tomto blogu je rovněž i odkaz na galerii .
» Doufám že se vám dessign na galerii blogu líbí stejně tak jako mě a galerii blogu budete i nadále navštěvovat :-) .