Srpen 2012

25.08 - Sarah takes Charlotte to a ballet class

30. srpna 2012 v 10:46 | BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar
» Před pěti dny byla Sarah zastižena s Charlottkou když spolu šli opět z hodiny baletu které malá pravidelně navštěvuje .
» Sára zvolila kratší, černý topík a bílou delší sukni která mi na některých fotkách příjde lehounce do světle modré, vše doladila slunečními brýlemi a lesklým řetízkem . Opět si s sebou nesla kafe jak jinak než od Starbucks coffe :-) .
» Do blogové galerie jsem pro vás uložila 40 poměrně kvalitních fotografií, postupně je budu do galerie dopřidávat pokud se najdou další :-) .
» Mimochodem, nezapomentě sledovat blog + jeho fb (klikací ikonka v dessignu) chystám pro vás menší soutěž na blogu, těšíte se?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery links :

People Magazine - Magazine scans

29. srpna 2012 v 19:00 | BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar
» Objevili se dva scany z People Magazínu . První je už ze Srpna a druhý je novější, ze září . Je na něm i novějši fotografie .
» Rozhodně vám doporučuji se na scany aspoň podívat, sice jsou v Angličtině, ale rozhodně se něco dočtou i ne zrovna pokročilí angličtináři:-) .
» Scany jsem našla zde, děkuji.


imagebam.com imagebam.com

Gallery links :

18.08 Sarah takes Charlotte to a ballet class

29. srpna 2012 v 14:08 | BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar

» Sarah byla zachycena zrovna když šla s Charlottkou z její hodiny baletu, oboum dvoum to moc slušelo a čišili radostí .
» Charlott měla tentokrát jiný baletní kostýmek a to s gepardím dolejškem . Sára má už veliké břicho zaujali mě její černé šaty s výraznými kytičkami, slušeli jí .
» Jinak, vím že jsem tu teď celkem dlouhou dobu nebyla, nepsala jsem komentáře a tak dále ale byla jsem na dovolené v Egyptě, strašně jsem si to tam užila . Pokud chcete vědět více napište, a když se najde více jak tři lidi co mají zájem, článek o dovolené napíšu:-) .
» v galerii máte nahráno celkem 39 kvalitních fotek, užíjte si je :-) .

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Links :

02.08 - Sarah heads to the doctor's office, LA

6. srpna 2012 v 2:53 | BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar
» Sarah byla před čtyřmi dny viděna při další těhotenské návštěvě u doktora, hrozně jí to slušelo!
» Měla opět volnější top, kratší černé legíny, balerínky a moc hezkou kabelku .
» Břiško jí opravdu roste, těším se až se chlapeček narodí . Jinak promintě za mou menší neaktivitu ale nebyla jsem tu a snažím se si užívat prázdnin co to jde :-).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Links :