Listopad 2012

Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze dali jméno synovy - Rocky James Prinze!

26. listopadu 2012 v 13:18 | BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar

» a je to na světe! Sarah a Freddie po 2 měsících tutlání konečně zveřejnili jméno svého novorozeného chlapečka .

» ROCKY JAMES PRINZE - chtěli něco ojedinělého a nepoužívaného což se jim myslím že povedlo. Rocky je podle známého boxera, James podle prostředního jména otce (Freddieho).

» Jméno se mi opravdu líbí, myslím si že dobře vybrali navíc jméno Rocky se skvěle hodí a James si i trošku spojuji s Jamesem Mastersem což je Spike z Buffy. (ale to nemá souvislost)

» Mimochodem : A co si o jménu myslíte vy, líbí se vám? jaké jiné jméno byjste mu vymyslely? Nejoriginálnější jméno získá diplom. :))


Můj návrat na blog

8. listopadu 2012 v 22:25 | BuffynQa |  Actuall
»AHOJ LIDI!
» Po docela dlouhé době se vám ozývám na tomto blogu . Nebyla jsem tu něco přes dva měsíce, možná i více. Ano je pravda že začala škola, já jsem neměla moc času kvůli učení a když už ano tak jsem chodila ven, pak jsem také mněla notebook v opravně a nebo jsem prostě jen nechtěla nic přidávat. Celou tu dobu jsem na vás ale myslela, když nad tím tak přemýšlím, tak mi blog docela hodně chybí a vy také. Škola mi zatím docela jde, jak který předměty. Dneska jsme psali čtvrletku z matiky, tak pokud to dopadne dobře bude to u mně fakt zázrak. Tento blog mám už docela dlouho, znám tu spoustu skvělích lidí a co se týče návštěvnosti tak na to že jsem tu nebyla není vůbec, ale vůbec špatná. Takže moc děkuji všem co můj blog navštěvovali a tímto ohlašuji svůj officiální návrat na tento blog. Zítra večer se pokusím zařídit nový layout, je to už opravdu potřeba, pokud by byl někdo z vás ochotný,napište mi do komentářů a domluvíme se. Předělám celkově menu a začnu zase doplňovat novinky, budu psát i povídky a styl psaní mích článků se také o poznání změní . Tak co, jste rádi? Chyběli jste mi moc!:-) .