Prosinec 2012

Veselé vánoce všem návštěvníkům

23. prosince 2012 v 17:21 | BuffynQa |  Actuall

» Ahoj všichni! Dlouho jsem sem zase nic nepřidala. Bylo hodně školy, dlouho jsem byla venku a tak, ale nebudu se furt obhajovat. Hlavní je,že už jsem tu a budu aktivní. Tento článek bych ráda věnovala Vánocím. Už zítra ! Je to tak blízsko a přitom tak daleko . Už se nemůžu dočkat, ale když si to budu furt připouštět tak mi to bude odbíhat opravdu velice pomalu. No ale zase, kdo si počká ten se dočká.
» V pátek jsme ještě mněli školu, po škole jsem šla ven, pak domů a zase ven. Včéra jsem se jen válela, koukala se na film "Lol" s Miley Cyrus který je naprosto dokonalý, potom na "hlavně nezávazně" s Ashtonem Katcherem. Dnes jsem uklízela celý pokoj a pak jsem si zalezla k pc, skypuju s kamarádkou, jsem na facebooku a samořřejmě jsem si vzpoměla na vás. Jinak čekejte recenzi na skvělou knihu Hunger Games - Aréna smrti, právě jí čtu a jsem do ní totálně zažraná,lepší kniha snad ani není!
» Takže, už mám v pokoji světýlka,různé vločky na oknech,ozdoby a tak. Stromeček je postavený,nazdobený, jsou na něm čokoládové figurky a už pár dárečků pod ním, ostatní tam budou až zítra večer. Jsem nehorázně natěšená. Musím se prásknout že jsem trochu zkoumala těch pár dárků co už tam jsou, a jeden větší byl pro mě a vypadá to že v něm bude můj vysněný batoh do školy buď Dakine a nebo Roxy. Těším se hrozně moc. Co se týče dárků tak jsem si přála hodně oblečení a tak, mamka jela před Vánoci do anglie, takže hodně dárků bude z anglie a tam mají naprosto úžasné věci! Ségra říkala že tuší,že jako společný dárek dostaneme soda stream,no kéžby,bylo by to fajn, ale raději nebudu předbíhat. Jinak skoro o žádném dárku nevím týjo,takže jsem tisickrát víc o to natěšená! už aby to tu bylo.
» Kapřík už nám plave ve vaně, ale moc času mu bohužel nezbývá. Štedrovečerní večeri mám hrozně ráda a už se na ní hrozně těším. Doma si dáváme klasicky šunkové rolky s křenem a šlehačkou, ale já vždy vynechám křen protože mi vůbec nechutná. Potom bramborový salát s kapříkem což je Česká klasika. Mňam. :-)) Večere u nás začíná v pět a na dárky se vrhneme kolem té šesté hodiny.
» Co si přejete pod stromeček vy? Jíte kapra nebo dáváte přednost řízkům? jak si krátíte čekání na Vánoce a v kolik začínáte večeřet a rozbalovat dárky? Děkuji za odpovědi, hlasujte i v anketě pod článkem.:-)) Jinak menší Vánoční blogová výzdoba by neuškodila,takže jdu na to.

01.12 – 2nd Annual Santa’s Secret Workshop Benefiting, LA

6. prosince 2012 v 20:34 | BuffynQa |  Sarah Michelle Gellar

» Dnes 1.12. 2012 se Sarah zůčastnila druhého ročníku "Santa secret Workshopu" v Los Angeles .
» Vyrobyla si tam prstýnek do tvaru květiny s písmenem "C" jako Charlotte . Na jedné fotce je vidět že si někdo vyrobil prsten i například se jménem Max.
» Z této menší akcičky se objevili tři moc hezké fotečky, Sarah je na nich nepřekonatelně roztomilá. :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery links :