Actuall

Veselé vánoce všem návštěvníkům

23. prosince 2012 v 17:21 | BuffynQa

» Ahoj všichni! Dlouho jsem sem zase nic nepřidala. Bylo hodně školy, dlouho jsem byla venku a tak, ale nebudu se furt obhajovat. Hlavní je,že už jsem tu a budu aktivní. Tento článek bych ráda věnovala Vánocím. Už zítra ! Je to tak blízsko a přitom tak daleko . Už se nemůžu dočkat, ale když si to budu furt připouštět tak mi to bude odbíhat opravdu velice pomalu. No ale zase, kdo si počká ten se dočká.
» V pátek jsme ještě mněli školu, po škole jsem šla ven, pak domů a zase ven. Včéra jsem se jen válela, koukala se na film "Lol" s Miley Cyrus který je naprosto dokonalý, potom na "hlavně nezávazně" s Ashtonem Katcherem. Dnes jsem uklízela celý pokoj a pak jsem si zalezla k pc, skypuju s kamarádkou, jsem na facebooku a samořřejmě jsem si vzpoměla na vás. Jinak čekejte recenzi na skvělou knihu Hunger Games - Aréna smrti, právě jí čtu a jsem do ní totálně zažraná,lepší kniha snad ani není!
» Takže, už mám v pokoji světýlka,různé vločky na oknech,ozdoby a tak. Stromeček je postavený,nazdobený, jsou na něm čokoládové figurky a už pár dárečků pod ním, ostatní tam budou až zítra večer. Jsem nehorázně natěšená. Musím se prásknout že jsem trochu zkoumala těch pár dárků co už tam jsou, a jeden větší byl pro mě a vypadá to že v něm bude můj vysněný batoh do školy buď Dakine a nebo Roxy. Těším se hrozně moc. Co se týče dárků tak jsem si přála hodně oblečení a tak, mamka jela před Vánoci do anglie, takže hodně dárků bude z anglie a tam mají naprosto úžasné věci! Ségra říkala že tuší,že jako společný dárek dostaneme soda stream,no kéžby,bylo by to fajn, ale raději nebudu předbíhat. Jinak skoro o žádném dárku nevím týjo,takže jsem tisickrát víc o to natěšená! už aby to tu bylo.
» Kapřík už nám plave ve vaně, ale moc času mu bohužel nezbývá. Štedrovečerní večeri mám hrozně ráda a už se na ní hrozně těším. Doma si dáváme klasicky šunkové rolky s křenem a šlehačkou, ale já vždy vynechám křen protože mi vůbec nechutná. Potom bramborový salát s kapříkem což je Česká klasika. Mňam. :-)) Večere u nás začíná v pět a na dárky se vrhneme kolem té šesté hodiny.
» Co si přejete pod stromeček vy? Jíte kapra nebo dáváte přednost řízkům? jak si krátíte čekání na Vánoce a v kolik začínáte večeřet a rozbalovat dárky? Děkuji za odpovědi, hlasujte i v anketě pod článkem.:-)) Jinak menší Vánoční blogová výzdoba by neuškodila,takže jdu na to.

Můj návrat na blog

8. listopadu 2012 v 22:25 | BuffynQa
»AHOJ LIDI!
» Po docela dlouhé době se vám ozývám na tomto blogu . Nebyla jsem tu něco přes dva měsíce, možná i více. Ano je pravda že začala škola, já jsem neměla moc času kvůli učení a když už ano tak jsem chodila ven, pak jsem také mněla notebook v opravně a nebo jsem prostě jen nechtěla nic přidávat. Celou tu dobu jsem na vás ale myslela, když nad tím tak přemýšlím, tak mi blog docela hodně chybí a vy také. Škola mi zatím docela jde, jak který předměty. Dneska jsme psali čtvrletku z matiky, tak pokud to dopadne dobře bude to u mně fakt zázrak. Tento blog mám už docela dlouho, znám tu spoustu skvělích lidí a co se týče návštěvnosti tak na to že jsem tu nebyla není vůbec, ale vůbec špatná. Takže moc děkuji všem co můj blog navštěvovali a tímto ohlašuji svůj officiální návrat na tento blog. Zítra večer se pokusím zařídit nový layout, je to už opravdu potřeba, pokud by byl někdo z vás ochotný,napište mi do komentářů a domluvíme se. Předělám celkově menu a začnu zase doplňovat novinky, budu psát i povídky a styl psaní mích článků se také o poznání změní . Tak co, jste rádi? Chyběli jste mi moc!:-) .

Návštěvnost blogu za minulý týden (23.7. 2012 - 29.7. 2012)

31. července 2012 v 22:59 | BuffynQa

promiňte za mou menší neaktivitu ale novinky o Sarah teď momentálně nejsou. Co se týče návštěvnosti za minulý týden tak mě opravdu potěšila, jste skvělý moc vám děkuji . Mimochodem už jen pár návštěv a blog bude mít celkem 30 100 návstěv, což je úžasné . Jinak chystám pro vás pár změn a překvapení :-) .


Návštěvnost za minulý týden (23.7. 2012 - 29.7. 2012) je:

Pondeli: 106
Utery: 119
Streda: 87
Ctvrtek: 60
Patek: 61
Sobota: 42
Nedele: 40

Celkem: 515

Dnes slaví své 43.narozeniny Rick Fox !

24. července 2012 v 17:04 | BuffynQa
» Dnes 24.7 slaví své 43.narozeniny herec, basketbalista a zároveň přítel úžasné herečky Elizi Dushku kterou zná skoro každý hlavně z Btvs .
» Já mu tímto přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky, peněž, úspěchů a hlavně ještě štastný vztah s Elizou .
» Věřím, že Rick Fox své narozeniny patřičně oslaví, doufám že se dožije ještě spousty let. Myslím si že jeho věk na něj odpovídá :-) .

Nový dessign blogu od wineas.blog.cz

23. července 2012 v 23:39 | BuffynQa

» Vím, asi mě za chvíli začnete nenávidět za to jak často měním layouty, ale já prostě cítila že potřebuji něco letnějšího .

» úžasná Lizzie z blogu wineas.blog.cz mi dessign udělala a musím uznat že je vážně špičkový, strašně se mi líbí a je to styl který tu na blogu ještě nastaven nebyl !

» Doufám, že se líbí i vám protože tento tu doopravdy bude až do konce prázdnin. Budu ráda za každý komentář a Lizzie ještě jednou velice děkuji !

» Mimochodem moje úžasná Katie mi upravila rohy u fotografie u tohoto článku, něják mi blbne photoshop ale zítra už to dám dokupy :-) .

» Popisky, upravené menu a nakódovaný fb, twitter, updates a td. bude zítra ;-)

Dnes slaví své 30.narozeniny Paul Wesley !

23. července 2012 v 19:07 | BuffynQa


» Vím, že blog je o Sarah takže tento článek je trochu zcestný, ale cítím potřebu ho napsat .

» Proč? protože dnes slaví své 30. narozeniny úžasný herec Paul Wesley, známý hlavně z Upířích deníků kde hraje Stefana Salvatora . Mám ho opravdu ráda, svojí roli hraje skvostně a dle mého názoru je na svůj věk stále velice sexy .

» Takže všechno nejlepší, hodně úspěchů, lásky a štěstí Paule . Jsem si jistá že to se svojí manželkou a přáteli náležitě oslaví . Ráda bych aby se objevily nějáké fotografie, pokud by tedy podnikal větší akci, ale třebas se rozhodně pro oslavu jen v kruhu rodiny a blízských přátel :-) .

Teen Choice Awards 2012 - výsledky

23. července 2012 v 15:01 | BuffynQa

» Dnes časně ráno (2:00-4:00) jsem se dívala online na stanici Fox kde běžel Ten Choice Awards . Čekala jsem že se dostaví Sarah, protože byla nominována v kategorii Tv show - Drama s Ringerem . Vyhrálo Pretty Little Liars což určitě mnoha z vás potěšilo . Sarah jsem na akci vůbec nezahlédla, je mi tedy jasné že se nedostavila ale já se nedivím, vzhledem k jejímu těhotenství :-) .

» I přes to jsem ale měla důvod k radosti . V kategorii Tv show Sci-Fi/Fantasy zvítězili na plné čáře upíří deníky, což mě hodně potěšilo . Všem to neskůtečně slušelo, hlavně Paulovi (Stefan) kterého mám tak ráda .

» Byla to skvělá show, a ikdyž se mi zavírali oči, nelituji toho že jsem si tu na to počkala . Doufejme že přístí rok se Sarah dostaví , tedy pokud bude nominována :-).

» Celý seznam výherců v kategoriích najdete zde .

Galerie blogu - Nový dessign !

17. července 2012 v 23:26 | BuffynQa


» Když jsem nedávno nastavila nový dessign na tento blog, nedalo se zapomenout ani na galerii na kterou byl dnes nastaven nový vzhled a tentokrát konečně se Sarah, má ho na svědomí adminka z blogu wild-ones.blog.cz moc ti děkuji .
» Vybrala jsem modrou barvu a fotografii z Golden globe awards . Na začátku stránky najdete standartně i odkazy na složky (photoshoots, candids a td. ) , v dessignu na tomto blogu je rovněž i odkaz na galerii .
» Doufám že se vám dessign na galerii blogu líbí stejně tak jako mě a galerii blogu budete i nadále navštěvovat :-) .

Nový vzhled blogu a informace

8. července 2012 v 22:33 | BuffynQa


»Ahojky,rekonstrukce blogu je úspěšně u konce, už se dolaďují jen detaily . Nový dessign, menu a roztřízení affs podle toho kdo se zapsal tu je jak jsem slýbyla . Ti kteří se do kontroly nezapsali jsem si smazala, je mi líto . Většina se ale zapsala což mě upřímně velice překvapilo a byla jsem za to jedině ráda, protože to je důkaz toho že sem chodíte .
» A co bude dále? tak samořřejmě budu průbězně přidávat novinky se Sarah Michelle Gellar, ale mám pro vás jedno překvapení. Opět na blog budu psát povídky . Nejdříve dopíši Slayer diary a pak se uvidí, jste aspoň trošku rádi a těšíte se na to?
» Co se týče nového vzhledu na blogu jsem s ním jednoznačně velice spokojená a nějákou dobu tu rozhodně zůstane . Položky v menu jako projekty a potm doplňím co nejdříve bude čas, ale samořřemě musíte chápat že o prázdninách nechci sedět jen u počítače a stále někam jezdím. A jak se líbí dessign a změny vám ? :-) .

Školní výlet - Malá aktivita

11. června 2012 v 6:17 | BuffynQa

» Ahojky, chtěla bych se vám omluvit že jsem dlouhou dobu nic nepřidávala . Vím že vás tohle zprávou moc nepotěším ale ani teď se moje aktvitia něják nezmění. Proč ?
» Poslední dobou nejsou žádné novinky o Sarah, mám plno školy a navíc dnes v 9:00 jedu na pět dní se školou na školu v přírodě . Těším se opravdu hodně, doufám že si to tam užijeme .
» Blog mě stále baví a rozhodně s tím nehodlám seknout, až se vrátím vyhodnotím kontrolu Affiliates, kdo chce tam se může stále zapsat posunula jsem o něco pozadu datum ukončení.
 
 

Reklama